İdamı, sadece ‘ oy için’ kullanmak mı istiyorlar?

Milliyet yazarı Mehmet Tezkan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Gerekirse idam için bir referandum daha yaparız" açıklamasıyla ilgili olarak "MHP zate...

Irak Kuvvetleri Musul'a Girdi

Irak ordusu, Musul'un güneyindeki Ghozlani askeri kompleksinin yakınlarındaki İslam Devleti militanlarıyla yapacağı bir savaş sırasında İslam Devleti...

Çöp Poşetinden Çanta Yapımı

Çöp poşetleriyle örülen çantayı ilk kez gördüm ve blogumda sizlerle paylaşmak istedim. Ev hanımları hiç bir şeyi çöpe atmayıp değerlendiriyor. Hatta ç...

Ateşle saç tarayan çılgın kuaför

Filistinli berber Ramadan Odwan, Güney Gazze Şeridi'ndeki Rafah'daki salonunda bir müşterinin saçını ateşle düzeltiyor ve düzeltiyor.

365 günü dolu dolu yaşamak için

Yorgun, ağrılı ve hastalıklarla geçen günleriniz kaliteli bir yaşam için tam bir kayıp. Peki bunların önüne nasıl geçeceğiz ve bir yılı bu kayıplar ol...

Kurgunun Politikası

Hikayeleri dinlemek hayal gücünü genişletir; Onlara kültürel duvarların üzerinden sıçrama, farklı deneyimler benimseme, başkalarının neler hissettiğin...

Aziz Yıldırım’ın beraatine itiraz

Trabzonspor, futbolda şike davasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dahil tüm sanıkların beraat kararına itiraz etti.

Türkiye’de 7 milyon kişi nadir hastalıklara sahip

Türkiye'de akraba evlilikleri, genetik geçişli ve çekinik olarak kalıtılan birçok nadir hastalığın daha çok görülmesine sebep oluyor. Bu nedenle hasta...

Rio'da ne umduk, ne bulduk?

Türkiye, Rio Olimpiyatları'nı 1'i altın 8 madalyayla tamamladı. Oyunlara 103 sporcuyla katılan Türkiye, beklentileri karşıladı mı?

Mucize ekmek şifa verecek

Japonya Sağlık Bakanlığı tarafından kansere karşı ilaç olarak kabul edilen reishi mantarından zararlı kimyasal kullanmadan özüt elde etmeyi başaran Yr...

Raymond Kopa hayatını kaybetti

Fransız futbol efsanelerinden Raymond Kopa 85 yaşında hayatını kaybetti.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz